XII Torneig Social Tardor Club Escacs Barberà 2018

Classificació Final XII Torneig Social Tardor Club Escacs Barberà 2018

Jordi Riu campió del XII Torneig Social Tardor Club Escacs Barberà 2018

Clasificación Final
Rank SNo. Nombre EloN Pts Res. BUC BUC
1 4 Riu Jordi 1891 0 27½ 21½
2 7 Lopez Mario 1802 5 0 29 20½
3 2 Mendez Iñaki 1940 0 30 21½
4 3 Pont Victor 1924 0 29½ 21½
5 9 Mestres  Lluis 1720 0 28 21
6 6 Leon Rafael 1811 0 26½ 19
7 22 Basso Cristian 1601 0 21½ 15½ Sub 18
8 1 Ramos  Miguel 1998 0 21 20½
9 11 Garcia Valdeperas Josep 1676 4 0 28½ 20½ Millor 1700
10 10 Alonso Olias 1706 4 0 25½ 19
11 5 Ramos Verdu Juan Manuel 1871 4 0 24 16½
12 18 Gabalda Joan 1552 0 20½ 14½ Millor 1600
13 17 Izquierdo Angel 1566 3 0 27 19½
14 12 Garcia Extremera Manuel 1671 3 0 23 17
15 21 Sanchez Miguel Angel 1400 3 0 22 16½
16 15 Casals Josep 1609 3 0 21 15
17 16 Soriano Santi 1578 3 0 21 15
18 13 Rodriguez Garcia Jose 1653 1 18½ 13
19 20 Casals Gregori 1400 0 22 15½
20 19 Lasmarias David 1408 2 0 20½ 15 Sub 16
21 8 Miranda Juan 1760 0 20 14½
22 14 Taborda Pedro 1645 1 0 24 17
Ranking inicial
SNo. Nombre FCE
1 Ramos  Miguel 1998
2 Mendez Iñaki 1940
3 Pont Victor 1924
4 Riu Jordi 1891
5 Ramos Verdu Juan Manuel 1871
6 Leon Rafael 1811
7 Lopez Mario 1802
8 Miranda Juan 1760
9 Mestres  Lluis 1720
10 Alonso Olias 1706
11 Garcia Valdeperas Josep 1676
12 Garcia Extremera Manuel 1671
13 Rodriguez Garcia Jose 1653
14 Taborda Josep 1645
15 Casals Joan 1609
16 Soriano Santi 1578
17 Izquierdo Angel 1566
18 Gabalda Joan 1552
19 Lasmarias David 1408
20 Casals Gregori 1400
21 Sanchez Miguel Angel 1400

Ronda 1
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 1 Ramos  Miguel 0 0 Garcia Valdeperas Josep 11
2 12 Garcia Extremera Manuel 0 0 Mendez Iñaki 2
3 3 Pont Victor 0 0 Rodriguez Garcia Jose 13
4 14 Taborda Josep 0 0 Riu Jordi 4
5 5 Ramos Verdu Juan Manuel 0 0 Casals Joan 15
6 16 Soriano Santi 0 0 Leon Rafael 6
7 7 Lopez Mario 0 0 Izquierdo Angel 17
8 18 Gabalda Joan 0 0 Miranda Juan 8
9 9 Mestres  Lluis 0 0 Lasmarias David 19
10 21 Sanchez Miguel Angel 0 0 Alonso Olias 10
Ronda 2
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 8 Lopez Mario 1 1 Barris Ramon 1
2 2 Mendez Iñaki 1 1 Gabalda Joan 14
3 16 Izquierdo Angel 1 1 Pont Victor 3
4 18 Basso Cristian 1 ½ Dominguez Eduardo 5
5 4 Garrido Daniel ½ 0 Mestres Lluis 7
6 6 Miranda Juan 0 0 Sauvalle Ricard 12
7 13 Soriano Santi 0 0 Garcia Extremera Manuel 9
8 10 Alonso Olias 0 0 Rodriguez Jose 17
15 Taborda Pedro ½ –  – Descanso
11 Casals Josep ½ –  – 0

 

Ronda 3
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 4 Riu Jordi 2 2 Mendez Iñaki 2
2 3 Pont Victor 2 2 Mestres  Lluis 9
3 6 Leon Rafael Gabalda Joan 18
4 5 Ramos Verdu Juan Manuel 1 1 Izquierdo Angel 17
5 7 Lopez Mario 1 1 Garcia Valdeperas Josep 11
6 14 Taborda Pedro 1 1 Alonso Olias 10
7 16 Soriano Santi 1 ½ Casals Josep 15
8 8 Miranda Juan ½ ½ Casals Gregori 20
9 22 Basso Cristian ½ ½ Sanchez Miguel Angel 21
10 12 Garcia Extremera Manuel 0 0 Rodriguez Garcia Jose 13
19 Lasmarias David 0 Descanso
11 1 Ramos  Miguel 0
Ronda 5            
               
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 3 Pont Victor 3 Mendez Iñaki 2
2 4 Riu Jordi 3 Alonso Olias 10
3 1 Ramos  Miguel 3 Mestres  Lluis 9
4 20 Casals Gregori Leon Rafael 6
5 7 Lopez Mario 2 Basso Cristian 22
6 5 Ramos Verdu Juan Manuel 2 2 Garcia Extremera Manuel 12
7 17 Izquierdo Angel 2 2 Garcia Valdeperas Josep 11
8 18 Gabalda Joan Casals Josep 15
9 8 Miranda Juan 1 1 Soriano Santi 16
10 14 Taborda Pedro 1 1 Sanchez Miguel Angel 21
11 13 Rodriguez Garcia Jose ½ 1 Lasmarias David 19
Ronda 6
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 3 Pont Victor 4 Riu Jordi 4
2 2 Mendez Iñaki Ramos  Miguel 1
3 6 Leon Rafael 3 Lopez Mario 7
4 10 Alonso Olias 3 3 Ramos Verdu Juan Manuel 5
5 11 Garcia Valdeperas Josep 3 3 Mestres  Lluis 9
6 12 Garcia Extremera Manuel 2 Gabalda Joan 18
7 17 Izquierdo Angel 2 Casals Gregori 20
8 19 Lasmarias David 2 Basso Cristian 22
9 21 Sanchez Miguel Angel 2 2 Soriano Santi 16
10 15 Casals Josep 1 Miranda Juan 8
11 13 Rodriguez Garcia Jose ½ 1 Taborda Pedro 14
Ronda 7
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 4 Riu Jordi 5 4 Ramos  Miguel 1
2 7 Lopez Mario 4 Pont Victor 3
3 9 Mestres  Lluis 4 4 Mendez Iñaki 2
4 6 Leon Rafael 4 Alonso Olias 10
5 22 Basso Cristian 3 Izquierdo Angel 17
6 5 Ramos Verdu Juan Manuel 3 3 Sanchez Miguel Angel 21
7 12 Garcia Extremera Manuel 3 3 Garcia Valdeperas Josep 11
8 18 Gabalda Joan 2 Lasmarias David 19
9 20 Casals Gregori Rodriguez Garcia Jose 13
10 16 Soriano Santi 2 1 Taborda Pedro 14
11 8 Miranda Juan 1 –  – 0
12 15 Casals Josep –  – 0